Dom

Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd

profil firmy

                                            Chiny Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd profil firmy 0

 

Założona w 1997 roku firma Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd zajmuje się głównie projektowaniem, produkcją, sprzedażą i wynajmem systemu konstrukcji namiotów z aluminium i PVC.Liri Tent koncentruje się na zaspokajaniu wszelkiego rodzaju tymczasowego zapotrzebowania na przestrzeń na duże wystawy, festiwale, imprezy, sport i magazynowanie poprzez zapewnienie elastycznych zewnętrznych konstrukcji mobilnych.Jako pionier w produkcji namiotów, z ponad 20-letnimi próbami i trudami, Liri Tent został wyróżniony nagrodą „High-tech Enterprise”.Namiot Liri znajduje się w parku przemysłowym Xinqing Science & Technology w Zhuhai w Chinach.Firma osiągnęła łączne aktywa w wysokości 300 milionów RMB, ponad 500 pracowników i 121 600 m2 powierzchni produkcyjnej.Ponadto istnieją oddziały w Stanach Zjednoczonych, Afryce, Tajlandii, Pekinie, Kantonie, Szanghaju i Changsha.

 

                                             Chiny Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd profil firmy 1


Jako jedna z wiodących firm w branży namiotowej, Liri nieustannie promuje szybki rozwój w duchu innowacji.Liri Tent uzyskał certyfikat niemieckiego TUV ISO9001:2015 systemu zarządzania jakością, certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001:2015, certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS18001:2009.Liri realizował rozsądną i wydajną alokację zasobów przedsiębiorstwa dzięki zaawansowanemu systemowi oprogramowania dzięki wprowadzonemu systemowi zarządzania produkcją 7s w 2007 roku, systemowi ERP w 2008 roku, systemowi zarządzania kodami kreskowymi w 2012 roku. Liri jest również pionierem we wprowadzaniu zrobotyzowanego centrum spawalniczego, obróbki profili aluminiowych CNC centrum, maszyny CNC do cięcia PCV i niemiecka importowana automatyczna pralka do tkanin PCV.Wszystkie te urządzenia poprawiają wydajność produkcji.

 

                                             Chiny Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd profil firmy 2

 

Dzięki doskonałym technikom produkcji i profesjonalnemu zespołowi inżynierów, którzy opanowali podstawowe technologie namiotów, Liri Tent uzyskał dziesiątki krajowych patentów na wynalazki, opracował linię produktów z 45 serii namiotów 359 pojedynczych produktów.

 

                                             Chiny Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd profil firmy 3

 

Od ponad 20 lat, dzięki wysokiej jakości i bezpiecznym produktom namiotowym, a także wydajnym, elastycznym i zróżnicowanym usługom, Liri Tent zdobył doskonałą reputację wśród klientów na całym świecie.Produkty Liri Tent zostały wyeksportowane do ponad 120 krajów i regionów i przez 18 kolejnych lat utrzymywały wiodącą pozycję w eksporcie namiotów.Liri Tent jest wyłącznym dostawcą lub sponsorem wielu imprez krajowych i międzynarodowych, w tym:

 

2002-2021 Targi importu i eksportu w Chinach

1996-2021 Międzynarodowa wystawa lotnictwa i kosmonautyki w Chinach

2010 Koncert w Kolumbii

Igrzyska Azjatyckie w Kantonie 2010

2010 Oman 40. rocznica święta narodowego

Grand Prix Le Mans 2011

Igrzyska Uniwersjada w Shenzhen 2011

2012 Republika Południowej Afryki ANC Party Obchody 100. rocznicy

2013-2014 Wielki Rajd Chin

2013-2019 Międzynarodowe Regaty Pucharu Chin

2013 Namiot magazynowy dla międzynarodowego portu morskiego w Abu Zabi

Turniej tenisowy China Open 2014-2019

2015-2019 Longines Equestrian Beijing Masters

2015 Międzynarodowe Mistrzostwa Świata IAAF w Pekinie

2015-2018 WTA ELITE TROPHY ZHUHAI

2016 Liri Structure wzięła udział w krajowym programie badawczo-rozwojowym o nazwie „Wysokowydajna elastyczna produkcja i zastosowanie tekstyliów”

Finały WTA 2019 w Shenzhen

2021XIV Krajowe Igrzyska Chińskiej Republiki Ludowej

nasza firma
 • Historia
 • Usługa
 • Nasz zespół

Historia Liri

 

2021

Od 1 lutego 2021 r. pierwotna nazwa firmy „Zhuhai Liri Tent Co., Ltd.”została oficjalnie przemianowana na „Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd.”, a marka VI została w pełni zmodernizowana.
Zapewnij serię funkcjonalnych namiotów na 13. Międzynarodową Wystawę Lotnictwa i Kosmonautyki w Chinach, 24. Międzynarodowe Targi Zaawansowanych Technologii w Pekinie w 2021 r. oraz 130. Targi Importu i Eksportu w Chinach (Targi Kantońskie).
Mocno wspieraj XIV Igrzyska Chińskiej Republiki Ludowej (2021 Shaanxi) oraz Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie 2022 (Pekin).Ponadto zapewnij dużą ilość namiotów i zewnętrznych tymczasowych obiektów pomocniczych na potrzeby dużych imprez sportowych w Chinach.
Sub-marka Moxuanju wprowadziła na rynek nowe produkty: TIPI Tent (TIPI), Hexadome Tent & Crossover Dome Tent, Crystal Dome House, Transparent Dome House, Star Tent, Indian Tent itp. i uzyskała państwowe patenty.Niektóre obozy namiotowe glamping zostały zbudowane kolejno w Shaanxi, Pekinie i Hubei.
Zapewnij tymczasowe namioty na zewnątrz na pokaz samochodowy Audi Sphere, konferencję prasową Vanke SIC Super Headquarters Center oraz „Sail to the Greater Bay Area – koncert noworoczny 2022”.
Kontynuuj wspieranie rozwoju kultury sportowej, buduj szereg hal sportowych w kraju i za granicą, udostępniaj ludziom obiekty sportowe na każdą pogodę.

 

2020

Pognał do Wuhan i w ciągu pięciu dni zbudował ponad 3000 metrów kwadratowych namiotów, które na początku epidemii służyły jako centrum utylizacji odpadów medycznych.

Podarowano Czerwonemu Krzyżowi 100 000 RMB gotówki i 4500 sztuk masek.Tytuł „zaawansowanej jednostki pomocy publicznej” i „zaawansowanej jednostki antyepidemiologicznej” roku 2020 w mieście Zhuhai.

Zbuduj zewnętrzną powierzchnię wystawienniczą o powierzchni 2500 metrów kwadratowych dla Sany Heavy Industry Group na CONEXPO con / AGG & IFPE International Construction Machinery Exhibition w Las Vegas w USA.Zrealizuj projekt pod klucz budynku hali wystawienniczej i dekoracji wnętrz.

Zapewnij ponad 20 000 metrów kwadratowych zewnętrznych tymczasowych hal wystawowych na Międzynarodowe Targi w Chinach dla handlu usługami.

Badania i rozwój szeregu nowych produktów, w tym namiotu glampingowego z kopułą biedronki, namiotu glampingowego Pattaya, namiotu glampingowego Hawaii, modułowego pudełka glampingowego itp., które zdobyły 8 patentów na produkt.

Kontynuuj wspieranie międzynarodowych wydarzeń sportowych.Zostań partnerem szóstych azjatyckich gier plażowych i zapewnij tymczasowe hale namiotowe o powierzchni ponad 40 000 metrów kwadratowych.

 

2019

Innowacja technologiczna: Opracowano i wprowadzono na rynek pierwszy i największy namiot wielokątny o długości 80 m.
Zapewnienie namiotów z kopułą geodezyjną o długości 60 m i 30 m na Grand Prix F1 Bahrain
Zapewnienie namiotów Arcum jako sali obserwacyjnej VIP dla imprezy Ferrari Car Racing w Motegi w Japonii.
Budowa parku tenisowego o powierzchni 6000 m2 dla Rolanda Garrosa na Wyspie Księżycowej Changsha.
Zapewnienie namiotów do kontroli bezpieczeństwa i funkcjonalnych namiotów salonowych na 7. Światowe Igrzyska Wojskowe CISM.
Razem z Shanghai Louke Group.zbudowaliśmy 60-metrowy duży prefabrykowany stadion namiotowy dla MAGIC3 i Jump10.
Budowa NBA Basketabll Park dla Hunan Leyun Sports & Culture Company w różnych miastach, takich jak Changsha, Wuxi, Hefei.
Założona filia marki Liri Tent: MOXUANJU Architecture Technology Co., ltd
i zbudował różne typy obozów namiotowych w prowincji Syczuan, prowincji Guangxi, prowincji Xijiang, prowincji Ningxia i prowincji Shangdong.

 

2018

Liri Tent zapoczątkował nowy przełom w 2018 roku, zapoczątkował wprowadzony rozmiar profilu osiągnięty 500mm x 150mm i maksymalną rozpiętość 70m do 80m.
Opracował konstrukcję namiotu montażowego i zbudował prawie 20 000 metrów kwadratowych stadionu piłkarskiego na każdą pogodę oraz BKS Happy World Boxing Park na Wyspie Księżycowej Changsha.
Opracowano składane namioty hotelowe o konstrukcji membranowej na rozciąganie, po raz pierwszy w turystycznym miejscu Tybetańskiej Prefektury Autonomicznej Ganzi w prowincji Syczuan zbudowano konstrukcję namiotu hotelowego porównywalną z pięcioatarowym hotelem „pięciogwiazdkowym”.
Utworzony jako marka podrzędna Liri Tent,Zhuhai Moxuanju Architecture Technology Co., Ltd. została założona.
Serdecznie gratuluję Liri Changsha Oddział został formalnie utworzony, rozwija rynek i obsługuje region środkowych Chin.
Liri Tent dołączył do pokazów lotniczych przez 20 lat, nagrodzony tytułem „12th China Airshow Tent Construction Special Service Provider”, dostarczając ponad 80 000 metrów kwadratowych budynków namiotowych – co jest największą wartością spośród wszystkich poprzednich China Airshow.

 

2017

LIRI TENT otrzymał tytuł „Markowe produkty prowincji Guangdong”
Ogromny namiot o rozpiętości 50 m, który przy wysokości okapu 6 m służył jako tymczasowa sala na koncert muzyki naziemnej
Partner Wspierający 11. Międzynarodowych Regat China Cup 2017
Opracowano i wdrożono do produkcji Magic Modular Tent
Największy na świecie namiot kopułowy o średnicy 60 m został opracowany w celu spełnienia specjalnych wymagań dotyczących bardzo dużej przestrzeni klientów
Tytuł „Piękno Made-in-China” otrzymał Thermal Cube Structure
Tytuł „High-Tech Product of Guangdong Province” ponownie otrzymał Pagoda Tent i Arcum Tent
Uroczyste obchody 20-lecia namiotu Liri „Dziedzictwo oryginalności / Posuwanie się naprzód z wdzięcznością” z powodzeniem odbyły się w namiocie okolicznościowym nowej fabryki.

 

2016

LIRI TENT brał udział w jednym z ważnych krajowych projektów badawczo-rozwojowych – „Wysoka wydajność struktury tekstylnej oraz produkcja i zastosowanie miękkich materiałów”, LIRI odgrywa kluczową rolę w stymulowaniu pionierskich badań nad głównym materiałem namiotowym

LIRI TENT posiada certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością ISO9001:2015, Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO14001:2004 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSAS18001:2009

Współpracując z China Airshow od 20 lat, dostarczono namioty o rozpiętości 50 m, namiot piętrowy o rozpiętości 10 m i inne rozmiary, łączna powierzchnia sięga 50 000 metrów kwadratowych, co jest największą w historii China Airshow

Wyłączny dostawca namiotów na Targi Azji Wschodniej 2016, namioty dwupoziomowe arcum o rozpiętości 40 m, które przy wysokości okapu 8 m zostały wykorzystane do hal wystawienniczych, łączna powierzchnia 20 000 metrów kwadratowych

Dwupiętrowa konstrukcja termo-kostki o wymiarach 30 m x 60 m, która ma 8 m wysokości okapu została zbudowana jako tymczasowe muzeum na światową premierę filmu „Poznaj Vincenta Van Gogha”

Nowa aplikacja dla modułowych konstrukcji namiotowych, 30-metrowa konstrukcja termoizolacyjnego dachu została wykorzystana do tymczasowego supermarketu

Wygrywając współpracę z „Automobile Federation Fomula E Championship” Hong Kong Stop, powierzchnia dla różnych namiotów wynosi 12 000 metrów kwadratowych

Budowa ogromnego namiotu o rozpiętości 50 m, który ma najwyższą wysokość okapu (10 m) w Chinach na tymczasowy teatr „Magic Show”

Namioty o powierzchni 60 000 metrów kwadratowych zostały dostarczone na 2016 Tangshan World Horticultural Exposition

LIRI TENT uzyskał 8 patentów w 2016 roku, łącznie 23 patenty do tej pory

 

2015

Liri Tent uzyskał uwierzytelnienie „National High-tech Enterprises”

Zdobył „słynny znak towarowy Guangdong”

Wyznaczony dostawca Big Tent na Mistrzostwa Świata IAAF BEIJING 2015.

Oficjalny dostawca namiotów dla WTA Elite Trophy Zhuhai.

Dostawca namiotów 2015 Longines Equestrian Beijing Masters.

China Open Tennis Tournament Ekskluzywny dostawca namiotów

 

2014

Zakup 70 000 m2 gruntu pod rozbudowę Liri Industrial Park.Wprowadzenie maszyny sterowanej numerycznie CNC do całej linii do obróbki ram aluminiowych.Jedyna chińska firma namiotowa, która wprowadza pralkę do PCV z Niemiec.

Sponsor China Open 2014 z dwupokładową konstrukcją Cube o wymiarach 30m x 110m.

 

2013

Nagrodzony oficjalnym dostawcą namiotów i sponsorem China Cross Country Rally 2013, dostarczając namioty kempingowe na to wydarzenie.

Nagrodzony dostawca namiotów podczas międzynarodowych regat China Cup, dostarczając namioty dla mediów i centrum sterowania.

Zapewnienie dużych namiotów imprezowych o szerokości 50 m dla Guangzhou Music Artistry międzynarodowej marki Hennessy.

Zapewnienie wysokiej klasy przezroczystych namiotów bankietowych dla stacji w Hongkongu podczas światowej trasy francuskiej marki modowej Dior.

Dostarczenie dużych namiotów festiwalowych piwa o jasnej rozpiętości o szerokości 40m i 50m dla Beijing Beer Festival, o łącznej powierzchni 13 000 metrów kwadratowych.

Badania i rozwój nowych produktów:

1. Namiot o konstrukcji kostki termoizolacyjnej;

2. Namiot dwupoziomowy o konstrukcji sześciennej;

3. Namiot hangarowy;

4. Zastosowanie najnowszego systemu mocowania namiotów Pagoda i uzyskanie krajowego patentu na wzór użytkowy.

W 2013 roku Liri Tent utrzymał stabilny wzrost, z ogromnym wzrostem eksportu.Namiot Liri zdobył również honorowy tytuł ekonomicznego przedsiębiorstwa wzorcowego Zhuhai.

„Namiot piętrowy na imprezę plenerową” uhonorowany nagrodą „GMC Innovation China 2013 Innovative Product”.

Namiot Zhuhai Liri zdobywa wyróżnienie w konkursie „Piękno Made in China” 2013 — zaawansowana konstrukcja aluminiowego namiotu Dekagonal Clear Span.

 

2012

Niezależnie zaprojektował i wyprodukował namiot Clear Roof Inflatable Warehouse oraz namiot Double Decker.

Wyłączny dostawca 9. Targów Lotniczych Zhuhai w Chinach oraz dostawca namiotów na 111. Targi Importu i Eksportu w Chinach (Targi Kantońskie).

Powstały oddziały w Pekinie i Kantonie.

Wiodąca chińska firma produkująca namioty pod względem wielkości eksportu namiotów (informacje z China Customs Statistics).

 

2011

Wyznaczeni dostawcy namiotów na Igrzyska Uniwersyteckie w Shenzhen 2011 z ponad 40 000 m dostarczonych namiotów.LIRI Tent dostarczył 16.000 m2 namiotów o wymiarach 40x60m jako tymczasowe hale wystawiennicze na 110. Targi Importu i Eksportu w Chinach (Targi Kantońskie).

Wyznaczony dostawca namiotów na wyścigi France Le Mans (Zhuhai), dostarczył 4000 m2 namiotów VIP.Niezależnie opracował i wyprodukował największy na świecie namiot o rozpiętości 60 m (rozmiar profilu głównego: 400x170x7/10mm).Zakład produkcyjny został powiększony o 5 000 m2 do 18 000 m2 powierzchni budowlanej.

 

2010

LIRI Tent został wybrany na wyłącznego sponsora namiotów Igrzysk Azjatyckich w Kantonie 2010 i dostarczył ponad 60 000 m2 na tę imprezę.

LIRI dostarczyła namioty na Mistrzostwa Świata w RPA, Festiwal Piwa Harbin i Festiwal Piwa Dalian w Chinach oraz Igrzyska Wspólnoty Narodów w Indiach.

Niezależnie opracował i wyprodukował system zakrzywionego namiotu i systemu namiotów Arcum.

 

2009

Samodzielnie opracował i wyprodukował system Large Tent (rozpiętość: 50m, wymiary profilu głównego: 350x128x7/11mm).Dostawa namiotów o rozpiętości 40 m na 105. Targi Kantońskie.

 

2008

Fabryka LIRI Tent została przeniesiona do LIRI Industrial Park i wyspecjalizowała się w produkcji, sprzedaży i wynajmie systemów namiotowych.

Namiot LIRI dostarczył namioty na Międzynarodowy Festiwal Piwa w Qingdao o powierzchni ponad 15 000 m2.Rozpiętość w świetle wahała się od 15m do 30m.Samodzielnie opracował i wyprodukował system Large Tent (rozpiętość: 30m-40m wymiary profilu ramy głównej: 300x125x5/8mm).

 

2007

Park Przemysłowy LIRI Tent został zainwestowany i wybudowany.Zajmuje powierzchnię 35 000 m2, w tym powierzchnię budowlaną 12 000 m2.

 

2006

Samodzielnie zaprojektował i wyprodukował serię Big Tent (rozpiętość 20-30m, wymiary profilu ramy głównej: 256x121x5mm).Systemy Big Tent były używane w dużych ilościach na 100. Targach Importu i Eksportu w Chinach (Targi Kantońskie).

 

2005

Samodzielnie opracował i wyprodukował system Big Tent (rozpiętość: 10-25, wymiary profilu ramy głównej: 204x110x4mm).Duże namioty o rozpiętości 20 m były szeroko stosowane w Liuzhou Real Estate w tym roku.

 

2004

Samodzielnie opracował i wyprodukował system Holiday Tent (rozpiętość 6-15m, wymiary profilu głównego: 122x68x3mm).

 

2003

Niezależnie opracował i wyprodukował system Pagoda Tent, a także został wyznaczonym dostawcą namiotów reklamowych dla Uni-President Enterprise Corp., Qingqi Motorcycle i kilku innych firm wyścigowych.

 

2002

Samodzielnie opracował i wyprodukował serię Gala Tent (rozpiętość 10-18m, wymiary profilu głównego 166x88x3mm).

LIRI Tent otrzymał w tym roku licencję importowo-eksportową oraz rozpoczął na dużą skalę eksport do krajów i obszarów rozwiniętych.

 

2001

Pierwszy rok na dostawę namiotów do ochrony, cateringu i rejestracji na chińskich targach importowych i eksportowych (Canton Fair).

 

1999

Samodzielnie opracował i wyprodukował konstrukcję ze stopu aluminium Garden Tent (Namiot Gazebo) i po raz pierwszy wyeksportowany.Namiot ogrodowy był używany podczas Międzynarodowego Turnieju Siatkówki Plażowej w Makau w 1999 roku.

 

1998

Pierwsza firma w Chinach, która samodzielnie opracowała i wyprodukowała namiot imprezowy do montażu modułowego ze stopu aluminium (rozpiętość 6-12m, rozmiar profilu ramy głównej: 82x48x3mm, seria PT).

Namioty serii PT naszej firmy zostały dostarczone w dużych ilościach na II Międzynarodowe Targi Lotnicze w Chinach.

 

1997

Powstał namiot LIRI.LIRI również samodzielnie opracowała i wyprodukowała w tym roku składany namiot reklamowy.Pierwsza chińska firma, która wyprodukowała i zaprojektowała namiot o przeznaczeniu komercyjnym (Folding Tents, który pełni funkcję reklamową).

 

 

Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Sprzedawca

marki : Liri Tent Technology

Ilość pracowników : 450~500

Rok założenia : 1997

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Certyfikaty Chiny Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Certyfikaty Chiny Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Certyfikaty Chiny Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Certyfikaty