Dom

Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd.

Profil firmy
Liri Tent Technology Co., Ltd. (Zhuhai) założona w 1997 r. Zajmuje się głównie projektowaniem, produkcją, sprzedażą i wynajmem wysokiej jakości aluminiowego systemu namiotów o rozpiętej strukturze. Liri koncentruje się na zaspokajaniu wszelkiego rodzaju tymczasowego zapotrzebowania na duże wystawy, festiwale, imprezy, magazyny sportowe i logistyczne, zapewniając elastyczne zewnętrzne budynki mobilne. Jako pionier w produkcji namiotów, z 20-letnimi próbami i trudami, Liri Tent został nagrodzony „High-tech Enterprise” i „Markowe produkty prowincji Guangdong” w branży namiotowej. Namiot Liri znajduje się w Xinqing Science & Technology Industrial Park, Doumen, Zhuhai, Guangdong, Chiny. Namiot Liri osiągnął całkowity majątek wynoszący 300 milionów RMB, prawie 500 pracowników i fabrykę o powierzchni 121 600 m2. Ponadto istnieje oddział w USA, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej, Indiach, Chinach, Kantonie, Szanghaju, Pekinie, Chengdu i Changsha.

Jako jedna z wiodących firm w branży namiotowej, Liri nadal promuje szybki rozwój w duchu innowacji. Namiot Liri przeszedł certyfikację niemieckiego systemu zarządzania jakością TUV ISO9001: 2015, ISO14001: 2015 System zarządzania środowiskowego, OHSAS18001: 2009 Certyfikat zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, wprowadził system zarządzania produkcją 7S w 2007 r., System ERP w 2008 r., System zarządzania kodem kreskowym w 2012 r. Liri realizuje rozsądną i wydajną alokację zasobów przedsiębiorstwa za pomocą zaawansowanego systemu oprogramowania. Namiot Liri jest również pionierem w obróbce aluminiowego profilu namiotu za pomocą zrobotyzowanego centrum spawalniczego, obrabiarek CNC, maszyn do cięcia CNC i tkanin PCV za pomocą maszyn do cięcia PVC CNC. Jest to jedyna firma w Chinach, która zaimportowała do Niemiec automatyczną pralkę z tkaniny PVC, która poprawiła wydajność produkcji.

Dzięki zaawansowanym technikom produkcji, profesjonalnemu zespołowi inżynieryjnemu i podstawowym technologiom namiotowym, namiot Liri uzyskał dziesiątki krajowych patentów wynalazczych. Namiot Liri ma stopniowo opracowywane serie namiotów krzywych, serie namiotów kopułowych, serie namiotów wielostronnych, serie namiotów wielokątnych, serie namiotów o strukturze kostki i serie dwupoziomowe, które łącznie stanowią 45 serii namiotów 359 pojedynczych produktów. Wśród nich, Liri „Namiot piętrowy na imprezy plenerowe” został nagrodzony jako „Innowacyjny produkt Chin”, Liri „Mobilny budynek tymczasowy - Namiot zewnętrzny o przekątnej zewnętrznej” i „Namiot termoizolacyjny z konstrukcją kostki” otrzymał doskonałą nagrodę „Piękno Wyprodukowano w Chinach".

W ciągu 20 lat, dzięki wysokiej jakości i bezpiecznym produktom namiotowym, a także wydajnym, elastycznym i zróżnicowanym usługom, namiot Liri zyskał doskonałą reputację od klientów na całym świecie. Produkty Liri Tent zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów i utrzymały wiodącą pozycję w eksporcie namiotów przez 18 kolejnych lat. Liri Tent jest wyłącznym dostawcą namiotu lub sponsorem wielu wydarzeń krajowych i międzynarodowych, w tym:

2002-2017 Chińskie targi importu i eksportu
1996-2016 China International Aviation & Aerospace Exhibition
Koncert 2010 w Kolumbii
Igrzyska azjatyckie 2010 w Kantonie
2010 Oman 40. rocznica święta narodowego
Grand Prix Le Mans 2011
Igrzyska Olimpiady w Shenzhen w 2011 roku
Obchody 100. rocznicy ANC Party w RPA 2012
Wielki Rajd Chin w latach 2013-2014
Międzynarodowe zawody Pucharu Chin 2013-2017
Namiot magazynowy 2013 dla międzynarodowego portu morskiego w Abu Zabi
2014-2017 China Open Tennis Tournament
2017 Longines Equestrian Beijing Masters
Dostawca namiotów 2015 na Międzynarodowe Mistrzostwa Świata IAAF w Pekinie
2015-2018 Oficjalny sponsor namiotu dla WTA ELITE TROPHY ZHUHAI
2016 LIRI TENT uczestniczył w krajowym programie badań i rozwoju, który nosi nazwę „wysokowydajnej elastycznej produkcji i aplikacji tekstylnych”.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Historia Liri

2019

Innowacja technologiczna: pierwszy i największy namiot Polygon o długości 80 m został opracowany i wprowadzony na rynek.
Zapewnienie geodezyjnych namiotów kopułowych o długości 60 mi 30 m na Grand Prix F1 Bahrajnu
Zapewnienie namiotów Arcum jako hali obserwacyjnej VIP na imprezie Ferrari Car Racing w Motegi w Japonii.
Budowa parku tenisowego o powierzchni 6000 m2 dla Rolanda Garrosa w Moon Island Changsha.
Zapewnienie namiotów sprawdzających bezpieczeństwo i funkcjonalnych namiotów wypoczynkowych na 7. Światowe Igrzyska Wojskowe CISM.
Razem z Shanghai Louke Group. zbudowaliśmy 60-metrowy stadion z prefabrykowanymi namiotami dla MAGIC3 i Jump10.
Budowa NBA Basketabll Park dla Hunan Leyun Sports & Culture Company w różnych miastach, takich jak Changsha, Wuxi, Hefei.
Założona spółka-córka firmy Liri Tent: MOXUANJU Architecture Technology Co., ltd
i zbudował różne typy obozów namiotowych w prowincji Syczuan, prowincji Guangxi, prowincji Xijiang, prowincji Ningxia i prowincji Shangdong.

2018 r

Namiot Liri zapoczątkował nowy przełom w 2018 roku, zainicjował wprowadzony rozmiar profilu osiągnięty 500 mm x 150 mm i maksymalną rozpiętość 70 m do 80 m.
Opracował konstrukcję namiotową stadionu i zbudował prawie 20 000 metrów kwadratowych stadionu piłkarskiego na każdą pogodę oraz BKS Happy World Boxing Park na wyspie Changsha Moon.
Opracowano składające namioty hotelowe o strukturze membrany rozciągającej, namiot hotelowy porównywalny z pięciogwiazdkowym hotelem „pięciogwiazdkowym” został zbudowany po raz pierwszy w turystycznej scenerii tybetańskiej autonomicznej prefektury Ganzi w prowincji Syczuan.
Utworzona jako pod marka Liri Tent, powstała firma Zhuhai Moxuanju Architecture Technology Co., Ltd.
Serdecznie gratulujemy, że Liri Changsha Branch został formalnie utworzony, rozwija rynek i obsługuje region środkowych Chin.
Namiot Liri dołączył do pokazu lotniczego przez 20 lat, przyznając mu tytuł „12. Specjalnego dostawcy konstrukcji namiotów Airshow w Chinach”, dostarczył ponad 80 000 metrów kwadratowych budynków namiotowych, co jest największym spośród wszystkich poprzednich China Airshow.

2017 r

Namiot LIRI otrzymał tytuł „markowych produktów prowincji Guangdong”
Ogromny namiot o rozpiętości 50 m, o wysokości okapu 6 m, był tymczasową halą na koncert muzyki gruntowej
Partner wspierający 11. Międzynarodowych Regat Pucharu Chin 2017
Namiot modułowy Magic został opracowany i wprowadzony do produkcji
Największy na świecie geodezyjny namiot kopułowy o średnicy 60 m został zaprojektowany, aby spełnić specjalne wymagania dotyczące bardzo dużej przestrzeni klientów
Tytuł „Beauty of Made-in-China” został nadany strukturze termicznej kostki
Tytuł „Zaawansowanego technologicznie produktu prowincji Guangdong” ponownie otrzymał Namiot Pagody i Namiot Arcum
Obchody 20. rocznicy namiotu Liri „Dziedzictwo oryginalności / Ruszamy z wdzięcznością” odbyło się z powodzeniem w namiocie nowej fabryki.

2016 r

LIRI TENT uczestniczył w jednym z ważnych krajowych projektów badawczo-rozwojowych - „Wysokowydajna struktura tekstylna oraz wytwarzanie i zastosowanie miękkich materiałów”, LIRI odgrywa kluczową rolę w stymulowaniu pionierskich badań głównych materiałów namiotów

LIRI TENT posiada certyfikaty systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015, systemu zarządzania środowiskiem ISO14001: 2004 oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS18001: 2009

Współpracując z China Airshow od 20 lat, zapewniono namioty o rozpiętości 50 m, namiot piętrowy o rozpiętości 10 m i inne rozmiary, łączna powierzchnia sięga 50 000 metrów kwadratowych, co jest największym w historii China Airshow

Wyłączny dostawca namiotów na targach wschodnioazjatyckich 2016, podwójne namioty arkadowe o rozpiętości 40 m, które o wysokości okapu 8 m zostały wykorzystane do hal wystawowych, o łącznej powierzchni 20 000 metrów kwadratowych

Dwupiętrowa termiczna konstrukcja sześcianu o wymiarach 30 m x 60 m, o wysokości okapu 8 m, została zbudowana jako muzeum temparorii na globalną premierę filmu „Poznaj Vincenta Van Gogha”

Nowa aplikacja do modułowych konstrukcji namiotowych, termiczna konstrukcja dachu o rozpiętości 30 m została zastosowana w tymczasowym supermarkecie

Wygrając współpracę z „Automobile Federation Fomula E Championship” Hong Kong Stop, powierzchnia toalet dla różnych namiotów wynosi 12 000 metrów kwadratowych

Zbudowanie ogromnego namiotu o rozpiętości 50 m, który z najwyższą wysokością okapu (10 m) w Chinach na tymczasowy teatr „Magic Show”

60 000 metrów kwadratowych namiotów zostało dostarczonych na Światową Wystawę Ogrodniczą Tangshan 2016

LIRI TENT uzyskał 8 patentów w 2016 r., W sumie do tej pory 23 patenty

2015 r

Namiot Liri uzyskał uwierzytelnienie „National High-tech Enterprises”

Zdobył „Znany znak towarowy Guangdong”

Wyznaczony dostawca Big Tent na Mistrzostwa Świata IAAF BEIJING 2015.

Oficjalny dostawca namiotów dla WTA Elite Trophy Zhuhai.

Namiot dostawca Longines Equestrian Beijing Masters 2015.

China Open Tennis Tournament wyłączny dostawca namiotów

2014

Zakup gruntów o powierzchni 70 000 m2 na potrzeby rozbudowy parku przemysłowego Liri. Wprowadzenie maszyny sterującej numerycznie CNC do całej linii do obróbki ram aluminiowych. Jedyna chińska firma namiotowa, która wprowadza pralkę PCV z Niemiec.

Sponsor China Open 2014 z konstrukcją Cube Double Decker o wymiarach 30 x 110 m.

2013

Nagrodzony oficjalnym dostawcą namiotu i sponsorem Rajdu Cross Country w 2013 roku, zapewniając namioty kempingowe na imprezę.

Nagrodzony dostawca namiotów Międzynarodowych Regat o Puchar Chin, dostarczający namioty dla mediów i centrum kontroli.

Dostarczenie dużych namiotów o szerokości 50 m dla Guangzhou Music Artistry międzynarodowej marki Hennessy.

Zapewnienie wysokiej klasy przezroczystych namiotów bankietowych dla stacji w Hongkongu podczas światowej trasy francuskiej wiodącej marki modowej Dior.

Zapewnienie dużych jasnych namiotów na festiwal piwa o szerokości 40 mi 50 m na Piwny Festiwal Piwa, o łącznej powierzchni 13 000 metrów kwadratowych.

Nowe produkty Badania i rozwój:

1. Namiot z konstrukcją kostki termoizolacyjnej;

2. Namiot piętrowy o strukturze kostki;

3. Namiot hangarowy;

4. Zastosowanie najnowszego systemu mocowania namiotów Pagoda i osiągnięcie krajowego patentu na wzór użytkowy.

W 2013 r. Namiot Liri utrzymał stabilny wzrost, a także ogromny wzrost eksportu. Namiot Liri zdobył także honorowy tytuł ekonomicznego przedsiębiorstwa wzorcowego Zhuhai.

„Namiot piętrowy na imprezy plenerowe” uhonorowany nagrodą „GMC Innovation China 2013 Innovative Product”.

Namiot Zhuhai Liri zdobywa wyróżnienie w konkursie „Piękno Made in China” 2013 - zaawansowany projekt aluminiowego namiotu z przezroczystą rozpiętością.

2012

Niezależnie zaprojektowane i wyprodukowane namiot nadmuchiwany z przezroczystym dachem i namiot piętrowy.

Wyłączny dostawca 9. Zhuhai Air Show w Chinach, a także dostawca namiotów na 111. chińskich targach importu i eksportu (targi kantońskie).

Utworzono oddziały w Pekinie i Kantonie.

Wiodąca chińska firma produkująca namioty pod względem wielkości eksportu namiotów (informacje z chińskiej statystyki celnej).

2011 r

Wyznaczeni dostawcy namiotów na Światowe Igrzyska Uniwersyteckie w Shenzhen w 2011 r. Z ponad 40 000 namiotami. Namiot LIRI dostarczył 16 000 m2 namiotów o wymiarach 40 x 60 m jako hal czasowych na 110. chińskie targi importu i eksportu (targi kantońskie).

Wyznaczony dostawca namiotów do wyścigów France Le Mans (Zhuhai), zapewniono 4 000 m2 namiotów gościnnych VIP. Niezależnie opracowany i wyprodukowany największy na świecie namiot o rozpiętości 60 m (główny profil o wymiarach: 400 x 170 x 7/10 mm). Zakład produkcyjny został powiększony o 5000 m2, co daje 18 000 m2 powierzchni budowlanej.

2010 r

Namiot LIRI został wyłącznym sponsorem namiotu Igrzysk Azjatyckich 2010 w Kantonie i zapewnił na imprezę ponad 60 000 m2.

LIRI dostarczyła namioty na Mistrzostwa Świata w Afryce Południowej, Harbin Beer Festival i Dalian Beer Festival w Chinach oraz Commonwealth Games w Indiach.

Niezależnie opracowany i wyprodukowany System Namiotów Zakrzywionych i Namiotów Arcum.

2009

Niezależnie opracowany i wyprodukowany system Large Tent (rozpiętość: 50 m, rozmiar profilu głównego: 350 x 128 x 7/11 mm). Dostarczone namioty o rozpiętości 40 m na 105. Targi Kantońskie.

2008

Fabryka namiotów LIRI została przeniesiona do parku przemysłowego LIRI i specjalizowała się w produkcji, sprzedaży i wynajmie systemów namiotowych.

Namiot LIRI dostarczył namioty na Międzynarodowy Festiwal Piwa Qingdao o powierzchni ponad 15 000 m2. Prześwit wynosił od 15 do 30 metrów. Niezależnie opracowany i wyprodukowany system Large Tent (rozpiętość: profil główny ramy 30m-40m: 300x125x5 / 8mm).

2007

Park przemysłowy namiotowy LIRI został zainwestowany i zbudowany. Zajmuje powierzchnię 35 000 m2, w tym powierzchnię budowlaną 12 000 m2.

2006

Niezależnie opracowana i wyprodukowana seria Big Tent (rozpiętość: 20-30 m, rozmiar profilu ramy głównej: 256 x 121 x 5 mm). Systemy Big Tent były używane w dużych ilościach na 100. chińskich targach importu i eksportu (targi kantońskie).

2005

Niezależnie opracowany i wyprodukowany system Big Tent (rozpiętość: 10-25, rozmiar profilu ramy głównej: 204x110x4mm). Duże namioty o prześwicie 20m były w tym roku powszechnie używane na Liuzhou Real Estate.

2004

Niezależnie opracowany i wyprodukowany system namiotów wakacyjnych (rozpiętość: 6-15 m, rozmiar profilu głównego: 122 x 68 x 3 mm).

2003

Niezależnie opracował i wyprodukował system namiotowy Pagoda, a także został wyznaczonym dostawcą namiotów reklamowych Uni-President Enterprise Corp., Qingqi Motorcycle i kilku innych firm wyścigowych.

2002

Niezależnie opracowana i wyprodukowana seria namiotów Gala (rozpiętość: 10–18 m, rozmiar profilu głównego: 166 x 88 x 3 mm).

Namiot LIRI otrzymał w tym roku pozwolenie na import i eksport, a także rozpoczął eksport na dużą skalę do krajów i obszarów rozwiniętych.

2001

Pierwszy rok na dostarczenie namiotów dla bezpieczeństwa, gastronomii i rejestracji na targach importu i eksportu w Chinach (targi kantońskie).

1999

Niezależnie opracowany i wyprodukowany ze stopu aluminium namiot ogrodowy (namiot altany) i eksportowany po raz pierwszy. Namiot ogrodowy został wykorzystany podczas Międzynarodowego Turnieju Siatkówki Plażowej w 1999 roku w Makau.

1998

Pierwsza firma w Chinach, która samodzielnie opracowała i wyprodukowała namiot imprezowy ze stopu aluminium (rozpiętość 6-12m, rozmiar profilu ramy głównej: 82x48x3mm, seria PT).

Namioty serii PT z naszej firmy zostały dostarczone w dużych ilościach na 2. China International Air Show.

1997

Namiot LIRI został założony. W tym roku LIRI samodzielnie opracowało i wyprodukowało składany namiot reklamowy. Pierwsza chińska firma, która wyprodukowała i zaprojektowała namiot komercyjny (składane namioty używane do celów reklamowych).

Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Sprzedawca

marki : Liri Tent Technology

Ilość pracowników : 450~500

Rok założenia : 1997

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Luxury Wedding Tents na sprzedaż dobra jakość Luxury Wedding Tents na sprzedaż dobra jakość Luxury Wedding Tents na sprzedaż dobra jakość Luxury Wedding Tents na sprzedaż