Dom

Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd.

Profil firmy
Liri Tent Technology Co., Ltd. (Zhuhai) założona w 1997 r. Zajmuje się głównie projektowaniem, produkcją, sprzedażą i wynajmem wysokiej jakości systemu namiotów aluminiowych o wysokiej rozpiętości. Liri koncentruje się na zaspokajaniu wszelkiego rodzaju tymczasowych potrzeb przestrzennych na duże wystawy, festiwale, imprezy, magazynowanie sportowe i logistyczne, zapewniając elastyczne, mobilne budynki na zewnątrz. Jako pionier w produkcji namiotów, z 20-letnim doświadczeniem i trudami, Liri Tent otrzymał nagrodę „Przedsiębiorstwo High-tech” i „Produkty marki Guangdong Province” w branży namiotowej. Namiot Liri znajduje się w Xinqing Science & Technology Industrial Park, Doumen, Zhuhai, Guangdong, Chiny. Liri Tent osiągnął łączną wartość 300 milionów RMB, prawie 500 pracowników i budynek o powierzchni 121 600 m². Ponadto istnieje oddział w USA, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej, Indiach, Chinach, Kantonie, Szanghaju, Pekinie, Chengdu i Changsha.

Jako jedna z wiodących firm w branży namiotowej, Liri kontynuuje promowanie szybkiego rozwoju z duchem innowacji. Namiot Liri przeszedł certyfikację niemieckiego systemu zarządzania jakością TUV ISO9001: 2015, certyfikację systemu zarządzania środowiskowego ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2009 Certyfikacja systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, wprowadził system zarządzania produkcją 7S w 2007 r., System ERP w 2008 r., System zarządzania kodami kreskowymi w 2012 r. Liri realizuje rozsądną i wydajną alokację zasobów przedsiębiorstwa za pomocą zaawansowanego systemu oprogramowania. Liri Tent jest również pionierem w obróbce aluminiowego profilu namiotu za pomocą zrobotyzowanego centrum spawalniczego, obrabiarek CNC, maszyn do cięcia CNC i tkanin PCV za pomocą maszyn do cięcia CNC z PVC. Jest to jedyna firma w Chinach, która sprowadziła Niemcy automatyczną pralkę z tkaniny PVC, co poprawiło wydajność produkcji.

Dzięki znakomitym technikom produkcyjnym, profesjonalnemu zespołowi inżynieryjnemu i podstawowym technologiom namiotowym, Liri Tent uzyskał dziesiątki patentów krajowych. Namiot Liri ma stopniowo rozwijaną serię namiotów krzywa, serię namiotów kopułowych, serię namiotów wielobocznych, serię namiotów wielokątnych, serię namiotów o strukturze kostki i serię dwupoziomową, które łącznie składają się z 45 serii namiotów 359 pojedynczych produktów. Wśród nich Liri „Double Decker Tent for Outdoor Events” został nagrodzony jako „China Innovative Product”, Liri „Mobile Temporary Building - Outdoor Decagonal Tent” oraz „Thermo Roof Cube Structure Tent” otrzymały nagrodę „Beauty of Wyprodukowano w Chinach".

W ciągu 20 lat, dzięki wysokiej jakości i bezpiecznym produktom namiotowym, a także wydajnym, elastycznym i zróżnicowanym usługom, Liri Tent zyskał wielką renomę wśród klientów na całym świecie. Produkty Liri Tent zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów i utrzymały wiodącą pozycję w eksporcie namiotów przez 18 kolejnych lat. Liri Tent jest wyłącznym dostawcą namiotu lub sponsorem licznych imprez krajowych i międzynarodowych, w tym:

2002-2017 Targi importu i eksportu w Chinach
1996-2016 Międzynarodowa Wystawa Lotnictwa i Lotnictwa w Chinach
Koncert 2010 w Kolumbii
2010 Guangzhou Asian Games
2010 Oman 40 rocznica święta narodowego
2011 Le Mans Grand Prix
2011 Shenzhen Uniwersjada gry
Obchody 100. rocznicy ANC Party w RPA
2013-2014 Wielki Rajd Chin
2013-2017 Międzynarodowe Regaty Pucharu Chin
Namiot magazynowy 2013 dla międzynarodowego portu morskiego w Abu Zabi
2014-2017 China Open Tennis Tournament
2017 Longines Equestrian Beijing Masters
Dostawca namiotu 2015 na Międzynarodowe Mistrzostwa Świata IAAF w Pekinie
Oficjalny sponsor namiotu na lata 2015-2018 dla WTA ELITE TROPHY ZHUHAI
2016 LIRI TENT wziął udział w krajowym programie badań i rozwoju, który nazywa się „elastyczną produkcją i aplikacją o wysokiej wydajności”.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Historia Liri

2018

Liri Tent wprowadził nowy przełom w 2018 roku, zainicjował wprowadzoną wielkość profilu osiągniętą 500mm x 150mm i maksymalną rozpiętość 70m do 80m.
Opracował montaż konstrukcji namiotu stadionowego i wybudował prawie 20 000 metrów kwadratowych stadionu piłkarskiego na każdą pogodę oraz BKS Happy World Boxing Park na wyspie Changsha Moon.
Rozbudowano namioty hotelowe z konstrukcją membranową, a po raz pierwszy w turystycznym malowniczym miejscu Tybetańskiej Prefektury Autonomicznej Ganzi w prowincji Sichuan zbudowano hotelową konstrukcję namiotu porównywalną z pięcioma hotelami "pięciogwiazdkowymi".
Stworzony jako sub-marka Liri Tent, Zhuhai Moxuanju Architecture Technology Co., Ltd. powstała.
Serdecznie gratuluję Oddział Liri Changsha został formalnie ustanowiony, rozwinął rynek i obsługuje region Środkowych Chin.
Liri Tent dołączyła do pokazu lotniczego od 20 lat, otrzymując tytuł "12. chińskiego dostawcy specjalnych konstrukcji namiotów Airshow", dostarczyła ponad 80 000 metrów kwadratowych budynków namiotowych, co jest największą pośród wszystkich chińskich pokazów lotniczych.

2017

LIRI TENT otrzymał tytuł "Produkty marki z prowincji Guangdong"
Rozległy 50-metrowy namiot o rozpiętości 6m był tymczasową salą koncertową z muzyką naziemną
Partner wspierający 11. regat międzynarodowych Pucharu Chin 2017
Magic Modular Tent został opracowany i wdrożony do produkcji
Największa na świecie namiotowa kopuła geodezyjna o średnicy 60 m została opracowana w celu spełnienia specjalnego wymogu dla ogromnej przestrzeni klientów
Tytuł "Piękno wyprodukowanych w Chinach" nadano strukturze kostki termicznej
Tytuł "High-Tech Product of Guangdong Province" otrzymał ponownie namiot Pagoda i namiot Arcum
Obchody 20-lecia namiotu Liri "Dziedziczenie oryginalności / ruszenie naprzód z wdzięcznością" z powodzeniem odbyły się w namiocie uroczystości nowej fabryki.

2016

LIRI TENT uczestniczył w jednym z ważnych krajowych projektów badawczo-rozwojowych - "Wysokiej jakości struktura tekstylna i wytwarzanie i aplikacja miękkich materiałów", LIRI odgrywa kluczową rolę w stymulowaniu pionierskich badań głównych materiałów namiotów

LIRI TENT posiada certyfikaty systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015, System Zarządzania Środowiskiem ISO14001: 2004 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSAS18001: 2009

Współpraca z China Airshow przez 20 lat, namioty o rozpiętości 50m, 10-metrowy piętrowy namiot piętrowy i inne rozmiary, łączna powierzchnia osiąga 50 000 metrów kwadratowych, co jest największą w historii China Airshow

Ekskluzywny dostawca namiotów z targów East Asia 2016, 40-metrowe dwupiętrowe namioty arcum, które o wysokości okapu 8m zostały wykorzystane w halach wystawowych, całkowita powierzchnia wynosi 20 000 metrów kwadratowych

Dwuczęściowa konstrukcja dachu z termo-dachu o wymiarach 30m x 60m, która z wysokością okapu 8m została zbudowana jako muzeum termiczne dla światowej premiery filmu "Spotkaj się z Vincentem Van Goghem"

W tymczasowym supermarkecie wykorzystano nową aplikację dla konstrukcji namiotowych modułowych o konstrukcji termo-dachowej o rozpiętości 30m

Pozyskanie współpracy z "Automobile Federation Fomula E Championship" Hong Kong Stop, obszar toalety dla różnych namiotów to 12.000 metrów kwadratowych

Budowanie dużego namiotu o rozpiętości 50 m, który z najwyższą wysokością okapu (10 m) w Chinach dla tymczasowego teatru "Magic Show"

60.000 metrów kwadratowych namiotów zostały dostarczone do 2016 Tangshan World Ogrodnicza ekspozycja

LIRI TENT uzyskał w 2016 r. 8 patentów, w sumie 23 patenty do chwili obecnej

2015

Liri Tent uzyskał uwierzytelnienie "National High-tech Enterprises"

Zdobył "Znany znak handlowy Guangdong"

Wyznaczony dostawca Big Tent na IAAF World Championships BEIJING 2015.

Oficjalny dostawca namiotu dla WTA Elite Trophy Zhuhai.

Dostawca namiotów 2015 Longines Equestrian Beijing Masters.

China Open Tennis Tournament Ekskluzywny dostawca namiotów

2014

Zakup gruntów o powierzchni 70 000 mkw dla celów ekspansji Liri Industrial Park. Wprowadzenie obrabiarki sterowanej numerycznie CNC do całej linii obróbki ram aluminiowych. Jedyna chińska firma namiotowa, która wprowadza pralkę z PVC z Niemiec.

Sponsor China Open 2014 ze strukturą Deck Double Decker 30m x 110m.

2013

Nagrodzony oficjalny dostawca namiotów i sponsor 2013 China Cross Country Rally, zapewniający namioty kempingowe na tę imprezę.

Nagrodzono dostawcę namiotów z China Cup International Regatta, dostarczając namioty dla mediów i centrum kontroli.

Zapewnienie namiotów imprezowych o szerokości 50m dla Guangzhou Music Artistry międzynarodowej marki Hennessy.

Zapewnienie wysokiej klasy przezroczystych namiotów bankietowych dla stacji Hong Kongu podczas światowej trasy francuskiej marki Dior.

Zapewnienie dużych jasnych namiotów festiwalowych o szerokości 40 i 50 m dla Beijing Beer Festival, których łączna powierzchnia wynosi 13 000 metrów kwadratowych.

Nowe produkty Badania i rozwój:

1. Namiot konstrukcji kostki termoizolacyjnej;

2. Konstrukcja kostki Namiot dwupokładowy;

3. Namiot Hangar;

4. Zastosowanie najnowszego systemu mocowania namiotów Pagoda i uzyskanie patentu krajowego wzoru użytkowego.

W 2013 r. Liri Tent utrzymał stabilny wzrost dzięki ogromnemu wzrostowi eksportu. Liri Tent zdobył także honorowy tytuł ekonomicznego przedsiębiorstwa wzorcowego Zhuhai.

"Namiot Double Decker Outdoor Event" Uhonorowany nagrodą "Innowacje GMC Innovation China 2013".

Namiot Zhuhai Liri zdobywa wyróżnienie w konkursie "Piękno wyprodukowanych w Chinach" 2013 - Zaawansowany design namiotu z deką w kolorze aluminium z przezroczystym spanem.

2012

Niezależnie zaprojektowany i wyprodukowany namiot nadmuchiwany Clear Roof i namiot Double Decker.

Ekskluzywny dostawca 9. Zhuhai Air Show w Chinach oraz dostawca namiotów na 111. chińskich targach importu i eksportu (Canton Fair).

Utworzono oddziały w Pekinie i Guangzhou.

Wiodąca chińska firma namiotowa dla wielkości wywozu namiotu (informacje z chińskiej statystyki celnej).

2011

Wyznaczono dostawców namiotów na Igrzyska Uniwersyteckie w Shenzhen w 2011 roku z ponad 40 000 m namiotów. Namiot LIRI dostarczył 16 000 m2 dużych namiotów 40x60m jako tymczasowe hale wystawowe na 110. chińskich targach importu i eksportu (Canton Fair).

Wyznaczony dostawca namiotów dla wyścigów France Le Mans (Zhuhai), 4000 m2 namiotów gościnności VIP. Niezależnie opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy największy na świecie namiot o rozpiętości 60 m (główny rozmiar profilu: 400 x 170 x 7 mm). Zakład produkcyjny został powiększony o 5000 m2, dzięki czemu powstał 18 000 m2 powierzchni.

2010

LIRI Tent został wyłącznym sponsorem namiotów w 2010 Guangzhou Asian Games i dostarczył ponad 60 000 m2 na tę imprezę.

LIRI dostarczyło namioty na Mistrzostwa Świata w RPA, Harbin Beer Festival i Dalian Beer Festival w Chinach oraz Commonwealth Games w Indiach.

Samodzielnie opracował i wyprodukował Zakrzywiony namiot i system namiotu Arcum.

2009

Samodzielnie opracował i wyprodukował system Large Tent (rozpiętość: 50m, rozmiar profilu głównego: 350x128x7 / 11mm). Dostarczyliśmy namioty o rozpiętości 40m na ​​105. Targ Kantonu.

2008

Fabryka namiotów LIRI została przeniesiona do Parku Przemysłowego LIRI i specjalizowała się w produkcji, sprzedaży i wynajmie systemów namiotowych.

Namiot LIRI dostarczył namioty na Międzynarodowy Festiwal Piwa Qingdao o powierzchni ponad 15 000 m2. Jasna rozpiętość wahała się od 15 do 30 metrów. Samodzielnie opracował i wyprodukował system Large Tent (rozpiętość: profil ramy głównej 30m-40m: 300x125x5 / 8mm).

2007

Inwestycja i budowa LIRI Tent Industrial Park. Zajmuje powierzchnię 35 000 m2, w tym powierzchnię konstrukcyjną 12 000 m2.

2006

Samodzielnie opracował i wyprodukował serię Big Tent (rozpiętość: 20-30 m, rozmiar profilu ramy głównej: 256x121x5mm). Systemy Big Tent były wykorzystywane w dużych ilościach na 100. chińskich targach importu i eksportu (Canton Fair).

2005

Samodzielnie opracował i wyprodukował system Big Tent (rozpiętość: 10-25, rozmiar profilu ramy głównej: 204x110x4mm). Wielkie namioty o rozpiętości 20 m były szeroko stosowane w Liuzhou Real Estate w tym roku.

2004

Samodzielnie opracował i wyprodukował system Holiday Tent (rozpiętość: 6-15 m, rozmiar profilu głównego: 122x68x3mm).

2003

Samodzielnie opracował i wyprodukował system Pagoda Tent oraz został wyznaczonym dostawcą namiotów reklamowych Uni-President Enterprise Corp., Qingqi Motorcycle i kilku innych firm wyścigowych.

2002

Samodzielnie opracował i wyprodukował serię Gala Tent (rozpiętość: 10-18 m, rozmiar profilu głównego: 166x88x3mm).

Namiot LIRI otrzymał pozwolenie na przywóz i wywóz w tym roku, a także rozpoczął eksport do krajów i obszarów rozwiniętych na dużą skalę.

2001

Pierwszy rok na dostawę namiotów dla bezpieczeństwa, cateringu i rejestracji na China Import and Export Fair (Canton Fair).

1999

Samodzielnie opracował i wyprodukował konstrukcję ze stopu aluminium Garden Tent (Gazebo Tent) i wyeksportował ją po raz pierwszy. Namiot ogrodowy został wykorzystany podczas Międzynarodowego Turnieju Siatkówki Plażowej w 1999 roku w Makau.

1998

Pierwsza firma w Chinach, która samodzielnie opracowała i wyprodukowała namiot imprezowy o konstrukcji aluminiowej (rozpiętość 6-12 m, rozmiar profilu ramy głównej: 82x48x3mm, seria PT).

Namioty serii PT naszej firmy zostały dostarczone w dużych ilościach na II China International Air Show.

1997

Powstał namiot LIRI. LIRI również samodzielnie opracował i wyprodukował składany namiot reklamowy w tym roku. Pierwsza chińska firma zajmująca się produkcją i projektowaniem namiotu do celów komercyjnych (namioty składane, które są wykorzystywane do funkcji reklamowych).

Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd. Liri Tent Technology (Zhuhai) Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Sprzedawca

marki : Liri Tent Technology

Ilość pracowników : 450~500

Rok założenia : 1997

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Luxury Wedding Tents na sprzedaż dobra jakość Luxury Wedding Tents na sprzedaż dobra jakość Luxury Wedding Tents na sprzedaż dobra jakość Luxury Wedding Tents na sprzedaż